قانون مجازات اهانت کنندگان به قوميتها

طبق قانون هر کس در گفتار و کردار به هر شکل به صورت آشکار به قوميتها توهين يا تمسخر کند، مجازات ‌میشود.

  آشنایی با جدیدترین ویندوز مایکروسافت

مایکروسافت در این سيستم عامل جديد نسبت به ویندوز Vista و XP از لحاظ ظاهر، امکانات، مشکلات سخت‌افزاری و از همه مهم‌تر سرعت تغییرات مثبتی داشته است.

   صفحه اول

   روز خبرنگار ››

   لينکهای مفيد

   گالری عکس

   نظرسنجی

  

RSS

Add To Favorites

Set HomePage


 

روز خبرنگار  جوانان 


باشگاه خبرنگاران جوان مرکزي ملی است که به منظور آموزش مهارتهاي حرفه اي خبرنگاري و رشد و شکوفايي استعدادهاي بالقوه جوانان علاقمند به اين حرفه و پوشش جامع خبري (ملي و فرا ملي) توسط معاونت سياسي سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران در سال 1379 تاسيس گردید. 
 
 
نحوه همکاری با باشگاه خبرنگاران جوان :
 
در راستاي اهداف باشگاه خبرنگاران جوان طبق برنامه ريزي به عمل آمده از سوي واحد آموزش دوره هاي آموزشي خبر در سطوح مختلف آموزشي (مقدماتي و تکميلي) برگزار مي گردد که داوطلبين مي بايست فرم عضویت را تکميل همراه با مدارک لازم جهت ثبت نام به باشگاه تحويل دهند.
پس از بررسي هاي لازم،طبق ضوابط باشگاه از داوطلبان برای شرکت در دوره های آموزشی دعوت به عمل می آید.
کسانی که آموزشهای سطوح چند گانه باشگاه را با موفقيت به پایان برسانند به دریافت کارت خبرنگاری نائل خواهند شد.خبرنگاران پس از ادای سوگند و انتخاب سرویس خبری که بر اساس علاقه مندی شان صورت می گیرد می توانند به عنوان خبرنگار آزاد با باشگاه همکاري نمايند.
بدیهی است این امر به معنی تعهد استخدامی باشگاه نسبت به اعضاء نیست،ضمن اینکه حقوق مادی و معنوی اعضاء برای اخبار ارسالی محفوظ خواهد بود.
لازم به ذکر است که کلیه آموزشها به صورت رایگان ارائه می گردد.


news1.esfahanhost.com

کليه حقوق اين سايت برای خبرگستر نقش جهان محفوظ است

حق تکثير اين برنامه متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد